Aktuální počasí Phum Prêk Phâav
Aktuální počasí přímo pro město Phum Prêk Phâav. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
