- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Rozhino
Aktuální počasí Rozhino
Aktuální počasí přímo pro město Rozhino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
