- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Takayashiki
Aktuální počasí Takayashiki
Aktuální počasí přímo pro město Takayashiki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
