- Počasí
- Ázerbájdžán
- Gǝdǝbǝy
- Ragimli
Aktuální počasí Ragimli
Aktuální počasí přímo pro město Ragimli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
