Aktuální počasí Pūnpūn
Aktuální počasí přímo pro město Pūnpūn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 50°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
