- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Shendaobang
Aktuální počasí Shendaobang
Aktuální počasí přímo pro město Shendaobang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
