Aktuální počasí Progres
Aktuální počasí přímo pro město Progres. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
