- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Pisáski
Aktuální počasí Pisáski
Aktuální počasí přímo pro město Pisáski. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (03:00)
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 15°C |
