- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Half Moon Bay
Aktuální počasí Half Moon Bay
Aktuální počasí přímo pro město Half Moon Bay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 12°C |
