Aktuální počasí Pir Mahal
Aktuální počasí přímo pro město Pir Mahal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 49°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
