Aktuální počasí Pir Mahal
Aktuální počasí přímo pro město Pir Mahal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 50°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 34°C |
