- Počasí
- Lotyšsko
- Madona Municipality
- Patkule
Aktuální počasí Patkule
Aktuální počasí přímo pro město Patkule. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-3°C
pocitově -4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 4°C |
