- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Stradov
Aktuální počasí Stradov
Aktuální počasí přímo pro město Stradov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
