- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukuoka
- Ōtani
Aktuální počasí Ōtani
Aktuální počasí přímo pro město Ōtani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
