- Počasí
- Rusko
- Tatarstan Republic
- Narat-Yelga
Aktuální počasí Narat-Yelga
Aktuální počasí přímo pro město Narat-Yelga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
