- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Banda
Aktuální počasí Banda
Aktuální počasí přímo pro město Banda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 35°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
