Aktuální počasí Monticello Brianza
Aktuální počasí přímo pro město Monticello Brianza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 18. 5. (13:00) do 20. 5. (00:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
