- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangnam-do
- Mŏngae
Aktuální počasí Mŏngae
Aktuální počasí přímo pro město Mŏngae. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
