- Počasí
- Thajsko
- Chiang Rai
- Ban Mae Lua
Aktuální počasí Ban Mae Lua
Aktuální počasí přímo pro město Ban Mae Lua. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 27°C |
