- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Shchuchyn
Aktuální počasí Shchuchyn
Aktuální počasí přímo pro město Shchuchyn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
