Aktuální počasí Mildenau
Aktuální počasí přímo pro město Mildenau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 5°C |
