- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Bāb-e Rūbār
Aktuální počasí Bāb-e Rūbār
Aktuální počasí přímo pro město Bāb-e Rūbār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
