- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Merzenstein
Aktuální počasí Merzenstein
Aktuální počasí přímo pro město Merzenstein. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
