- Počasí
- Turecko
- Giresunská provincie
- Menteşe
Aktuální počasí Menteşe
Aktuální počasí přímo pro město Menteşe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
