- Počasí
- Čínská lidová republika
- Heilongjiang
- Weijiang
Aktuální počasí Weijiang
Aktuální počasí přímo pro město Weijiang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
