Aktuální počasí Matale
Aktuální počasí přímo pro město Matale. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 21°C |
