Aktuální počasí Cimadera
Aktuální počasí přímo pro město Cimadera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 22. 5. (20:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
