- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Malyy Utaychik
Aktuální počasí Malyy Utaychik
Aktuální počasí přímo pro město Malyy Utaychik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
