- Počasí
- Súdán
- White Nile
- Al Wusā‘
Aktuální počasí Al Wusā‘
Aktuální počasí přímo pro město Al Wusā‘. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
