- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Luzancy
Aktuální počasí Luzancy
Aktuální počasí přímo pro město Luzancy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 18. 5. (00:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
