- Počasí
- Argentina
- Santa Cruz
- Las Heras
Aktuální počasí Las Heras
Aktuální počasí přímo pro město Las Heras. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 6°C |
