- Počasí
- Slovensko
- Trnavský kraj
- Kyselica
Aktuální počasí Kyselica
Aktuální počasí přímo pro město Kyselica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
