- Počasí
- Sýrie
- Deir ez-Zor
- Kuwaytār
Aktuální počasí Kuwaytār
Aktuální počasí přímo pro město Kuwaytār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 26°C |
