- Počasí
- Írán
- Ilam Province
- Kūh-e Ma‘āref
Aktuální počasí Kūh-e Ma‘āref
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Ma‘āref. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 33°C |
