Aktuální počasí Kūh-e Āb Bar
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Āb Bar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -3°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
