- Počasí
- Německo
- Šlesvicko-Holštýnsko
- Klein Offenseth-Sparrieshoop
Aktuální počasí Klein Offenseth-Sparrieshoop
Aktuální počasí přímo pro město Klein Offenseth-Sparrieshoop. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
