- Počasí
- Bahrajn
- Southern Governorate
- Al Qal‘ah
Aktuální počasí Al Qal‘ah
Aktuální počasí přímo pro město Al Qal‘ah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
