- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Khāpa
Aktuální počasí Khāpa
Aktuální počasí přímo pro město Khāpa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 36°C |
