- Počasí
- Kazachstán
- Aqmola
- Aydabul
Aktuální počasí Aydabul
Aktuální počasí přímo pro město Aydabul. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
