- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Khānānō Chūrān
Aktuální počasí Khānānō Chūrān
Aktuální počasí přímo pro město Khānānō Chūrān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 4 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
