- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Kāṉōzaī
Aktuální počasí Kāṉōzaī
Aktuální počasí přímo pro město Kāṉōzaī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 30°C |
