- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Kānīyer
Aktuální počasí Kānīyer
Aktuální počasí přímo pro město Kānīyer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 28°C |
