- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Kangrinboqê Feng
Aktuální počasí Kangrinboqê Feng
Aktuální počasí přímo pro město Kangrinboqê Feng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-8°C
pocitově -10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | -11°C |
| MIN: | -33°C |
| Normál: | -21°C |
