- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Katah Bayd
Aktuální počasí Katah Bayd
Aktuální počasí přímo pro město Katah Bayd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
