- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Kågtinden,s
Aktuální počasí Kågtinden,s
Aktuální počasí přímo pro město Kågtinden,s. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | -2°C |
