Aktuální počasí Kalvøy
Aktuální počasí přímo pro město Kalvøy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 9°C |
