Aktuální počasí Juna Deesa
Aktuální počasí přímo pro město Juna Deesa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 33°C |
