- Počasí
- Filipíny
- Central Visayas
- Hilantagaan
Aktuální počasí Hilantagaan
Aktuální počasí přímo pro město Hilantagaan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 28°C |
