- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Hetaozhai
Aktuální počasí Hetaozhai
Aktuální počasí přímo pro město Hetaozhai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
