- Počasí
- Afghánistán
- Kabul
- Kōh-e Paytowak
Aktuální počasí Kōh-e Paytowak
Aktuální počasí přímo pro město Kōh-e Paytowak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 4°C |
